Back
Home / Eiken meubelhout foutvrij geschaafd 20x150x2000mm

Eiken meubelhout foutvrij geschaafd 20x150x2000mm

Deze mooie geschaafde lat is kunstmatig gedroogd (kd) en heeft een vochtpercentage van 10 – 12%, ideaal geschikt voor binnen dus. Prachtig foutvrij eikenhout van topkwaliteit & met zorg gezaagd en vlak en glad geschaafd. Direct te gebruiken en eenvoudig te verwerken dus. Ideaal om een lattenwand of roomdivider van te maken.

Levertijd 1-10 werkdagenOp voorraad

36,50 incl. BTW

Omschrijving
Bekijk omschrijving
  • Eikenhout bevat looizuur en dit zal mogelijk nog uitbloeden op onderliggend werk. Houdt hier rekening mee en zorg ervoor dat dit looizuur niet in contact komt met staal (uitgezonderd RVS). Wanneer hout in contact komt met metaal zal dit leiden tot oxivlekken (blauwzwarte vlekken).
  • Wij streven naar spintvrij eikenhout, echter kan het voorkomen dat er in beperkte mate onaangetast spint in het hout voorkomt.
Specificaties
Bekijk specificaties
Lengte:
200cm
Houtsoort:
Eikenhout, Gedroogd
Afwerking:
Foutvrij, Geschaafd
Toepassing:
Interieur, Wandbekleding